Pamiętaj, aby pić dużo wody lub napoju sportowego podczas gry. Istniejąc w ostatnim i wymagającym ekwipunku, który potrzebujesz nosić, aby bezpiecznie wykorzystywać w skórę, pozostawiasz spocone wiadra. Zastąp ją na wodę, żeby nie doznał skurczu lub urazu.

Absolutnie nie bierz pola bez kasku. Każdego etapu kask powinien stanowić oczywiście sprawdzony. Plastikowa powłoka nie powinna mieć żadnych pęknięć, a wyściółka pragnie być w prawdziwym nastroju. Powinna także być maskę ochronną, która prawidłowo dochodzi do kasku i paska pod brodą, który bezpiecznie się zapina. Wszystko toż liczy na końcu zapobieganie urazom głowy podczas gry.

Drinkiem z zwykłych elementów sprzętu piłkarskiego są poduszki na ramię. Przed przystąpieniem gry w skórę należy upewnić się, że poduszki pasują prawidłowo. Nie powinny się ruszać i winnym stanowić mocne. Tę rzeczą, której potrzebujesz, są poduszki naramienne, które źle działają podczas gry, co może wysyłać do ważnych obrażeń.

Podczas grania szukaj znaków odwodnienia. Drinkiem z dobrych do zauważenia jest kolor moczu. Jeśli stanowi wtedy silniejszy kolor, wtedy najprawdopodobniej jesteś z powodu odwodnienia. Musisz podjąć natychmiastowe działanie. Pij wodę jak łatwo i upewnij się, że z tej chwile nawadniasz.

Twoja reakcja i reakcję są niezmiernie ważne, jeżeli jesteś odbiornikiem. Aby zwiększyć szybkość, utwórz obszar roboczy, który jest oczywisty. To że żyć naprawdę proste, jak korzystanie dwóch stożków w odległości 10 jardów od siebie. Śledzenie czasu, sprint już od stożka do stożka. Pracuj ciężko, aby wziąć to, co było najwydajniejsze. Ułatwi to zwiększyć prędkość.

Powinieneś zachować ostrożność grając w skórę nożną przy złej pogodzie; czasami powinieneś całkowicie zakończyć grę. Piłka nożna to występuje rozgrywana praktycznie przy każdej pogodzie. Gracze grają, kiedy jest deszczowo lub słonecznie. Jeśli warunki staną się zbyt duże, gracze przestają grać. Powinieneś także to stworzyć. Jeśli wykorzystujesz w bardzo złej pogodzie, możesz skończyć z ważną kontuzją.

Poznaj zasady ligowe dotyczące butów. Dla niektórych potrafią żyć wymagane zmiany i niedozwolone dla własnych. Sprawdź, czy potrzebujesz butów z odpinanymi lub nierozłącznymi blokami. Dowiedz się także, czy istnieje ograniczenie rozmiaru dla bloków. Nie marzysz kupować butów natomiast nie możesz ich nosić.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s